“Cabin in the Woods” (2012): lieliska filma, lielisks pasākums!

April 13, 2012  |  Kinoblogeri

Kā Jūs visi lieliski zinat, tad “Cabin in the Woods” ir filma, par kuru neko nedrīkst zināt – līdz ar ko arī recenzija/raksts šī vārda ierastajā nozīmē izpaliek.

Jo, tikai noskatoties filmu, es pats sapratu, cik dziļā bedrē sevi nevilšus ir ierakuši tās veidotāji – tikai noskatoties saproti, kapēc nekādā gadījumā nedrīkst stāstīt, kas filma īstenībā par zvēru, aprobežojoties vien ar “tas ir horror”, “it kā uz Scream pusi” utml. neko neizsakošiem tekstiem, lai tikai nesabojātu citam skatīties prieku. Bet cits varbūt vienkārši horror neskatās, tapēc man ir sajūta, ka tā pa īstam filmu atklās tikai mājās, DVD/Bluray/On-demand formātā. Jūsu uzdevums – nepieļaut, ka filmas veidotāju pūles netiek pienācīgi atalgotas!

Tapēc recenzijas vietā es vienkārši iedošu atsauksmes no tiem, kas noskatījās filmu mūsu vakardienas pasākumā – es domāju, ka mūsdienu pasaule ar visām savām prezentācijām, degustācijām un sociālo tīklu konkursiem ir visus gana norūdījusi, lai nerastos aizdomas, ka šie ir pirktie tvīti. 100% genuine:

Cabin in the Woods - Latvijas skatītāju atsauksmes

Tā lūk mums gāja – pirms filmas arī izklaidējoša un informējoša prezentācija no @kinocastlv, par ko viņam neizmērojams paldies:

Cabin in the Woods pasākums!Cabin in the Woods pasākums!

Bija forši un ļoti, ļoti pozitīvi – paldies visiem, kas rīkoja, atnāca vai vienkārši atbalstīja, domāsim, kā un ar ko turpināt! Bet filma kinoteātros no šodienas!

ps. Tie no mums, kas tika, paviesojās arī “Kinomānijā”, kur devām nelielu ieskatu par tobrīd tikai gaidāmo filmu. Paldies arī Kinomānijai par to (sākam ar 02:30):

 
 • http://twitter.com/Kamazs Mārtiņš Ceplis

  Šī filma man atgrieza ticību Holivudai, rietumu kultūrai un cilvēcei kopumā. Paldies @kinokultam un Vedonam!

  • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

   Tu vakar biji? Nemaniju tevi kaut kā vai arī nepiefiksēju tevi :D

   • http://twitter.com/Kamazs Mārtiņš Ceplis

    Jā, biju 6. rindā 2. vietā. Man jau vakar nez kāpēc likās, ka tevi redzēji, bet nebiju pārliecināts un sākās prezentācijas.

    • kinomMareks

     Tad, tu man blakus sēdēji.

 • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

  Jā, tikai šodien uzzināju ka Vedons piedalījies veidošanā. Tas savā ziņā izskaidro filmas panākumus (cik saprotu filma pabeigtā formā bija notupējusi plauktā tikai tāpēc, ka kino kompānija nobankrotēja).

 • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

  Eh, žēl, ka nevar tā kārtīgi iztirzāt to filmu nesabojāt prieku pēc tam tiem, kas to nav redzējuši, jo vakar man bija apmēram tāda saruna, ka man jautā, kāda filma bija: es teicu ka vienkārši awesome – un kad jautāja, par ko tad tur ir, tad pat nezināju ko lai saku, lai nesabojātu viņam skatīšanās prieku. Bet teikt būtu daudz ko. Es pēdējo ainu laikā skatoties veinkārši aplaudēju iekšēji pie sevis un nepārtraukti priecājos, cik man tas viss patīk. Un protams, visas tās references uz visām šausmenēm, kas praktiski katrā scēnā spiežas laukā. Šausmeņu pārzinātājiem šis būs vienkārši saldais ēdiens, bet arī tiem kas nav šausmeņu cienītājs iesaku to aiziet noskatīties, lai zinātu, kas ir kas. Būs vērts.

 • http://twitter.com/cinitajs Arnis Kalviškis

  Patika, cik labi ir uzbūvēts tilts starp labu humoru un asiņainu gaļu. Paldies pasākuma organizatoriem

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=1338766186 Jānis Lazdāns

  Lai arī sākotnēji, kad pārādījās info, par pasākumu biju diezgan skeptisks par pašu filmu, jo kaut kā biju nopozicionējis sevi, ka vienkārši šausmene vien būs, kur labas, pēdējo gadu laikā, ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas, turklāt, tik tiešām, arī pilnīgi neko nezināju par šo filmu. Un labi, ka tā…

  …jo filmas trešdaļā sprāgā, tāda kā, iekšējā bumba attiecībā pret kino, kur izraisītās sajūtas no patīkama šoka, OMFG, prieka u.t.t. atgādina vieglu iemīlēšanās sajūtu ar “taureņiem vēdērā.” Tik sen kaut kas tāds nebija noticis ar mani, skatoties kino, ka biju piemirsis, ka tāda sajūta vispār eksistē. Izgāju no kinoteātra vieglā eiforijā.

  Paldies Kino Kults un visiem pārējiem kino blogeriem par lielisku pasākumu. Gaidām nākamos pasākumus.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Nu kur vēl labāku atsauksmi!

  • http://twitter.com/armandserglis Armands Erglis

   Totāli piekrītu! Es vakar īsti nevarēju noformulēt tās pēcsajūtas. un tu ar “taureņiem” trāpiji desmitniekā. Vispār jau to teicu, bet sen pēc kino seansa nebija redzēti tik daudz “totālā starā” cilvēki vienkopus!

   Un paldies kinokultam un pārējiem censņiem par pasākumu!

 • Pingback: The Cabin in the Woods: эпилог / Kinocast.lv: блог и подкаст о кино()

 • http://twitter.com/Olafsss Olafs Bērziņš

  Biju šodien uz šo filmu un pat nezinu kā aprakstīt emocijas. Gāju jau ar domu, ka būs tiešām laba šausmu filma, tāda, kura nemaz, nemaz neliks vilties. Taču tagad liekas, ka iepriekš minētie vārdi ir par vāju tam, kas patiesībā ir tā Filma. Ja kāds iesāk runāt par šo filmu, tad liekas, ka ezis biksēs un gribas ar lielu aizrautību diskutēt. “Cabin in the woods” manu mīlestību pret kino ir tikai pastiprinājis.

 • http://kinokults.lv Kino Kults

  Pievienots arī mūsu sižets par filmu “Kinomānijā”!

 • Bigoldbrute

  Komentāri par filmu liekas aizdomīgi labi un kombinācijā ar lielo slepenību par sižetu liek domāt, ka šis filmas episkums ir viens liels jociņš. Cerams, ka kļūdos.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Kļūdies – par tādām lietām nejoko

 • http://www.grundmanis.blogspot.com/ HashisH

  Neskatoties uz to, ka praktiski viss ir no paņemts no dažādām horror filmām, sanācis pat ļoti orģināli. Par filmu zināju tik cik sen no treilera redzēts, bet šī masveidīgā- īpaši blogeru kampaņa piespieda aiziet un pašam saprast kas tas tāds ir, un jāsaka, ka filma nelika vilties.
  Plus, filma apzināti rok dziļāk par comedy-horror.

 • http://twitter.com/LuckImUrFather Andris Jokers

  Vai kāds var paskaidrots, kas tajā filmā bija tik lielisks?

 • espats

  Tikko no filmas- PILNĪGS MĒSLS!

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Cool atsauksme – raksti vēl!

 • Pingback: Kino-blogeru seanss Nr.4 – “IRON SKY”! « Kino Kults()

 • Pingback: Kas ir kinoblogeri? / Kinocast.lv: podkāsts par kino()

 • Pingback: Kino-blogeri piedāvā… seanss Nr. 4 – “Iron Sky”! | KINOTEIKUMI()