“G.I. Joe 2″ steidz palīgā

March 15, 2011  |  Jaunumi

Palīgā Paramount Pictures, kuriem, pēc Dreamworks un Marvel aiziešanas pie Disney, asi nepieciešamas jaunas frančīzes. Turklāt Maikls Bejs negrasās filmēt “Transformerus” vairāk par trim, bet pirmā “G.I. Joe: The Rise of Cobra” filma ievāca 300 milj. USD visā pasaulē – par spīti savai vienkārši klīniskajai debilitātei.

G.I. Joe pirmās daļas komanda
(Pirmās filmas komanda ir daļēji pensijā, daļēji morgā – protams, tikai sižetiski, tfu-tfu-tfu)

Lai būtu vēl lielāks rosols, pie visa vainosim Džastinu Bīberu – tieši viņa koncertfilma “Never Say Never” (tas laikam par sīkvelu) kalpoja kā tektoniskais grūdiens filmas pāriešanai no planned uz in production statusu, jo Paramount kā reizi meklēja “G.I. Joe 2″ režisoru, un Džons Ču (“Never Say Never”, kā arī “Step Up 2: The Streets” un “Step Up 3D”) nāca tieši laikā. Tas, ka Džons Ču, visdrīzāk, neprot filmēt sulīgu action (kurš pilnībā izvilka pirmo filmu), nekas – toties uzņemšanas laukumā tiksies pirmā “Step Up” zvaigzne un turpinājumu režisors, un varēs uzlaist kādu enerģisku danci! Plus, kā zināms, visus strīdus var atrisināt ar driftu deju.

Tieši tā – jo pagaidām vienīgie, kas atgriezīsies no pirmās daļas, būs Čannings Tatums (Duke), kura karjera pēc pirmās filmas tā arī neizšāva, kā arī aktieri-karatisti Byung-hun Lee (Storm Shadow) un Rejs Pārks (Snake Eyes), kas vispār ir nonsenss, jo viens ir ķīnietis, bet otrs visu filmu nostaigāja maskā. Kas aizvietos Siennu Milleri un Reičelu Nikolsu, pagaidām nav zināms.

G.I. Joe
(Storm Shadow un Snake Eyes, šie plastmasas rotaļlietu Iņs un Jaņs)

Ko Jūs sakat par “G.I. Joe”, mūsu platuma grādos gandrīz pilnīgi nezināmu (pretēji citiem Hasbro ražojumiem, kā “Transformers” u.c. rotaļlietām) zīmolu? Pirmā filma man patika, jo bija pilnīgi stulbs, taču jautrs grāvējs, kurš absolūti nevairījās sava stulbuma – taču tā ir ļoti bīstama robeža, pa kuru staigāt, jo solis uz vienu vai uz otru pusi – un nav vairs ne jautrības, ne stulbuma.

Filmas pirmizrādes datums ir jau akmenī iecirsts – 2012. gada 10. Augusts!

 
  • Brock

    Pirmais GI Joke nebija jau nemaz tik slikts action. Protams, stulbuma deva bija pietiekošā līmenī :) Katrā ziņā otrais gan jau arī tiks noskatīts vismaz mājas apstākļos. Kas gan tur ko nepatikt šādā filmā: viss visur sprāgst, skaistas čiksas pa vidu, bezjēdzīgs bazars, story utt :D Totāls action sviests, ko noskatīties, kad negribas neko domāt līdzi.

  • http://lifelines.lv Cone

    Pilniibaa piekritiishu Brock.